Tänud!

Suur aitäh tulemast 31. mail 2009 Vihasoo rahvaga kohtuma akedeemik Ene Ergma, Tartu observatooriumi vanemteadur Tõnu Viik, helilooja ja pianist Urmas Sisask ning teadusbuss Suur Vanker Kaido Reivelti juhtimisel.

Suur tänu Eesti Vabariigi Haridus- ja Teadusministeeriumile: teaduse populariseerimise projektikonkursi 2009 tulemuste põhjal leidis tunnustamist rahastamise näol ka projekt „Küla teaduspäev Vihasoos”.

Tänan Kuusalu vallas Tapurla külas asuvat Tõnu talu puukooli ja selle perenaist Katrin Kraavi rahvamaja kauniks muutmise eest õitsvate puude ja põõsastega.

Hubasust aitasid rahvamajas luua ka Vihasoo harrastuskunstnikud Elsa Napp ja Ivo Tammemäe oma toredate joonistuste ja maalidega loodusest ja lilledest.

Üllatuse pakkus omaalgatuslikult kohale tulnud harrastusastronoom Martin Vällik, kelle teleskoobi kaudu õnnestus huvilistel päikesevaatlusi teha. Tema fotod jäädvustavad ka teaduspäeva käiku. Aitäh neilegi!

Palju tänu Vihasoo rahvamaja juhatajale ja kohaliku kultuuriseltsi liikmele Andres Napile, kellega koostöös esmakordne teaduspäev Eesti külas toimus.

Ja lõpuks: tänan Vihasoo kandi rahvast – täismaja, sadakond inimest saalis, kõneleb iseenda eest!

Rein Veskimäe,

teaduspäeva korraldaja

OÜ Reves Grupp juhatuse liige